نام زیرپورتال : اردبیل
اخبار

1398/5/8 سه‌شنبه

با ریاست مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اردبیل :

سی و یکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری برگزار شد

سی و یکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری به ریاست مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری، و با حضور معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی ، نمایندگان ثابت دستگاه‌های اجرایی و مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی مدعو برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ، این جلسه در راستای دستورات مقام عالی استان در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مبنی بر بروز رسانی کلیپ پتانسیل ها و ظرفیت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی استان جهت ارائه در سفر ریاست محترم جمهوری در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بر پا شد .

 در ابتدا علوی ، معاون اقتصادی اداره کل به ارائه پیشنهادات مرکز در خصوص اولویت های سه بخش اقتصادی استان (کشاورزی، گردشگری و صنعت)  و سپس به تبیین دستور جلسه پرداخت.

در ادامه دکتر غاربی ، مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل اظهار نمود: استفاده از طرح ها و پروژه های در حال اجرا و اولویت دار بیشتر مدنظر بوده و دستگاههای اجرایی ذیربط ضمن ارائه نظرات تکمیلی خود، اقدامات لازم در این خصوص را با محوریت روابط عمومی استانداری انجام دهند .

در ادامه پس از پخش کلیپ تدوین شده توسط مرکز که شامل پتانسیل ها و قابلیت ها، طرح های اولویت دار قابل سرمایه گذاری و مشوق های مربوط در هر یک از حوزه های گردشگری، صنعت و کشاورزی بود، اعضای حاضر به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و نهایتاً تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^