نام زیرپورتال : اردبیل
اخبار

1398/5/26 شنبه

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل:

آزادگان مظهر صبر ، ایستادگی و مقاومت هستند

بمناسبت گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل با حضور در محل کار تنها آزاده اداره کل، این روز را به وی تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل ،  دکتر مظفری با گرامیداشت این روز ارزشمند و تاریخی  ، آزادگان را  طلایه داران صبر و مقاومت دانست و گفت :  آنها با استقامت بی نظیر ، پایبندی خود را به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کردند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل  تصریح کرد : آزادگان با تحمل سال ها رنج و مشقت ، غیرت دینی و اسلامی خود را به نمایش گذاشتند و تکریم آزادگان تلاش برای ترویج فرهنگ صبر و پایداری در راستای تحقق ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است و ما باید همیشه قدردان این عزیزان باشیم.

وی بابیان اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس با ایستادگی و مقاومت رزمندگان ایران اسلامی با عزت و اقتدار سپری شد، افزود: امروز ما عزت و اقتداری که در عرصه های مختلف داریم مرهون تلاش ها و از خودگذشتگی های شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و آزادگان هستیم .

خاطر نشان می شود : در این دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس اداره حراست اداره کل نیز حضور داشتند و در پایان  از وی تجلیل بعمل آمد .


 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^